CAS (2.2.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Path
az: Yol

en: Roles
az: Rollar

en: Hostname
az: Host adı

en: Advanced
az: Əlavə

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
