CAS (2.2.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: CAS Login
lt: CAS prisijungimas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: Path
lt: Kelias

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Paths
lt: Keliai

en: days
lt: dienos

en: Roles
lt: Rolės

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Method
lt: Būdas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Port
lt: Šliuzas
