CAS (3.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: CAS Login
gl: Acceso CAS

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Version
gl: Versión

en: Path
gl: Ruta

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Paths
gl: Rutas

en: days
gl: días

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Method
gl: Método

en: Email attribute
gl: Atributo e-mail

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Logout
gl: Saír

en: Port
gl: Porto

en: seconds
gl: segundos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: 24 hours
gl: 24 horas

en: Who can register accounts?
gl: Quen pode crear contas?

en: Visitors, but administrator approval is required
gl: Visitantes, pero é necesaria a aprobación dos administradores

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
gl: Grazas por solicitar unha conta. A súa conta está pendente de aprobación por un administrador do sitio web. <br />Entrementres, o seu contrasinal e instrucións adicionais foron enviadas ao seu enderezo de correo-e.

en: Add CAS user(s)
gl: Engadir usuario(s) CAS

en: The specified CAS username is already in use by another user.
gl: O nome de usuario de CAS xa está en uso por outro usuario.

en: There was a problem validating your login, please contact a site administrator.
gl: Houbo un problema ao validar o seu inicio de sesión, por favor, contacte cun administrador do sitio.

en: The requested account is associated with CAS and its password cannot be managed from this website.
gl: A conta solicitada está asociada ao CAS e o seu contrasinal non pode ser xestionado dende este sitio web.

en: Bulk Add CAS Users
gl: Adición masiva de usuarios CAS

en: You do not have an account on this website. Please contact a site administrator.
gl: Non ten unha conta neste sitio web. Por favor, contacte cun administrador do sitio.

en: You do not have access to log in to this website. Please contact a site administrator if you believe you should have access.
gl: Non ten acceso para iniciar sesión neste sitio web. Por favor, contacte cun administrador do sitio se cree que debería ter acceso.

en: Your account is blocked or has not been activated. Please contact a site administrator.
gl: A súa conta está bloqueada ou non foi activada. Por favor, contacte cun administrador do sitio.

en: An account on this website with your username already exists. Please contact a site administrator.
gl: Xa existe unha conta neste sitio web co seu nome de usuario. Por favor, contacte cun administrador do sitio.

en: This account must log in using <a href="[cas:login-url]">CAS</a>.
gl: Esta conta debe acceder usando <a href="[cas:login-url]">CAS</a>.
