CAS (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: CAS Login
te: CAS ప్రవేశం

en: Version
te: సంచిక

en: username
te: వాడుకరి పేరు

en: days
te: రోజులు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Logout
te: నిష్క్రమించు
