CAS (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: CAS Login
tr: CAS Girişi

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Version
tr: Sürüm

en: Path
tr: Yol

en: Paths
tr: Yollar

en: days
tr: gün

en: Roles
tr: Roller

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Protocol
tr: İletişim Kuralları

en: Logout
tr: Çıkış

en: seconds
tr: saniye

en: Role(s)
tr: Rol(ler)

en: Login URL
tr: Giriş URL

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
