CAS Attributes (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
it: Attributo

en: Value
it: Valore

en: Username
it: Nome utente

en: Settings
it: Impostazioni

en: Never
it: Mai

en: Roles
it: Ruoli

en: Role ID
it: ID ruolo

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Fields
it: Campi

en: Contains
it: Contiene

en: Method
it: Metodo

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Attributes
it: Attributi

en: Negate
it: Negata
