CAS Attributes (2.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Never
ar: أبدا

en: Roles
ar: الأدوار

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Fields
ar: الحقول

en: Contains
ar: يحتوي

en: Method
ar: الطريقة

en: Attributes
ar: سمات

en: Negate
ar: نفي
