CAS Attributes (2.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Settings
ur: ترتیبات

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Negate
ur: نفی
