CAS Attributes (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Roles
ne: भूमिका

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Contains
ne: समावेश

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु
