Central Authentication System Server (CAS) (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Service
lt: Paslauga

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Username field
lt: Vartotojo vardo laukas

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Username or email address
lt: Nario vardas ar el. pašto adresas
