Castorcito (1.0.0-alpha13) - en to gl translation catalogue (107 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Container
gl: Contedor

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Add category
gl: Engadir categoría

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: settings
gl: opcións

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Top
gl: Superior

en: Icon
gl: Icona

en: Add
gl: Engadir

en: Visible
gl: Visíbel

en: Display
gl: Visualización

en: Text
gl: Texto

en: Components
gl: Compoñentes

en: Upload
gl: Subir

en: Options
gl: Opcións

en: Block
gl: Bloque

en: Filter
gl: Filtro

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Directory
gl: Directorio

en: Loop
gl: Bucle

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Clone
gl: Clonar

en: Option
gl: Opción

en: Optional
gl: Opcional

en: Position
gl: Posición

en: Condition
gl: Condición

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Controls
gl: Controis

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Webform
gl: Formulario web

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Copy
gl: Copiar

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Image gallery
gl: Galería de imaxes

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Paste
gl: Pegar

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Target
gl: Destino

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
gl: Instruccións para presentar ó usuario debaixo deste campo no formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: The specified file %name could not be uploaded.
gl: O arquivo especificado %name non puido subirse.

en: Boolean
gl: Booleano

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
gl: Este título emprégase cando o usuario pasa o rato sobre a imaxe.

en: Text format
gl: Formato do texto

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: - Select a field type -
gl: - Selecciona un tipo de campo -

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
gl: O valor mínimo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un mínimo.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
gl: O valor máximo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un máximo.

en: Required field
gl: Campo necesario

en: Enable <em>Alt</em> field
gl: Activar campo <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
gl: Activar campo <em>Título</em>

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: Link attributes
gl: Atributos da ligazón

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade

en: Allowed types: @extensions.
gl: Tipos permitidos: @extensions.

en: @size limit.
gl: Límite de @size.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
gl: Comece a escribir o título dun contido para seleccionalo. Tamén pode introducir unha ruta interna como %add-node ou unha URL externa como %url. Introduza %front para enlazar coa páxina principal. Introduza %nolink para amosar só o texto da ligazón. Introduza %button para amosar só o texto da ligazón accesible desde o teclado.
