Castorcito (1.0.0-alpha14) - en to hy translation catalogue (66 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add category
hy: Ավելացնել դասակարգ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Top
hy: Վերև

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Left
hy: Ձախ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: The specified file %name could not be uploaded.
hy: Սահմանված ֆայլը %name  չի կարող վերբեռնվել:

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: - Select a field type -
hy: - Ընտրել դաշտի տեսակը -

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hy: Այս դաշտում թույլատրվող նվազագույն արժեք:Թողնել դատարկ, եթե նվազագույն չպետք է լինի:

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hy: Այս դաշտի թույլատրվող ամենամեծ արժեքը: Թողեք դատարկ  եթե չեք ցանկանում ամենամեծ թիվ հայտարարել:

en: Required field
hy: Պարտադիր դաշտ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Allowed types: @extensions.
hy: Թույլատրված տեսակներ՝ @extensions:

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
hy: Էկրանի ընթերցողների կողմից օգտագործվող պատկերի կարճ նկարագրությունը և ցուցադրվում է, երբ պատկերը բեռնված չէ:  Սա կարևոր է մատչելիության համար:
