Castorcito (1.0.0-alpha14) - en to lt translation catalogue (110 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Required
lt: Privalomas

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: settings
lt: nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Top
lt: Viršus

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add
lt: Pridėti

en: Visible
lt: Matomas

en: Display
lt: Rodymas

en: Text
lt: Tekstas

en: Components
lt: Komponentai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Block
lt: Blokas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Model
lt: Modelis

en: Directory
lt: Katalogas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Position
lt: Pozicija

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Webform
lt: Web forma

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas.

en: Boolean
lt: Loginis

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Allowed formats
lt: Leidžiami formatai

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: Unchecked
lt: Nepasirinkta

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Invisible
lt: Nematomas

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė

en: Checked
lt: Pasirinkta

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Allow link text
lt: Leisti nuorodos tekstą

en: "On" label
lt: "Įjungta" žymė

en: "Off" label
lt: "Išjungta" žymė

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.

en: Set default value
lt: Nustatykite numatytąją reikšmę

en: Enter value…
lt: Įveskite reikšmę...

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
lt: Trumpas vaizdo, naudojamo ekrano skaitytuvų ir rodomo, kai vaizdas neįkeliamas, aprašymas. Tai svarbu prieinamumui.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. Enabling this field is recommended.
lt: Trumpas vaizdo, naudojamo ekrano skaitytuvų ir rodomo, kai vaizdas neįkeliamas, aprašymas. Rekomenduojama įjungti šį laukelį.
