Castorcito (1.0.0-alpha14) - en to pl translation catalogue (143 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Author
pl: Autor

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Number
pl: Liczba

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Container
pl: Kontener

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Required
pl: Wymagane

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add category
pl: Dodaj kategorię

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: settings
pl: ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Top
pl: Góra strony

en: Icon
pl: Ikona

en: Add
pl: Dodaj

en: Visible
pl: Widoczny

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Text
pl: Tekst

en: Components
pl: Komponenty

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Options
pl: Opcje

en: Block
pl: Blok

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Filter
pl: Filtr

en: Field type
pl: Typ pola

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Directory
pl: Katalog

en: Loop
pl: Pętla

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Banner
pl: Baner

en: Clone
pl: Klonuj

en: Option
pl: Opcja

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Position
pl: Pozycja

en: Condition
pl: Warunek

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Video
pl: Wideo

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Max
pl: Maksimum

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Webform
pl: Formularz

en: Select
pl: Wybierz

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Image gallery
pl: Galeria zdjęć

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Paste
pl: Wklej

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Target
pl: Cel

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
pl: Instrukcje jakie należy wyświetlić użytkownikowi pod polem w trakcie edycji zawartości. <br />Dozwolone tagi HTML: @tags

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: The specified file %name could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku %name.

en: Mute
pl: Wyciszenie

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Card
pl: Karta

en: Block reference
pl: Referencja bloku

en: Min
pl: Minimum

en: Allowed formats
pl: Dozwolone formaty

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
pl: Ten tytuł jest wyświetlany jako dymek kiedy użytkownik najeżdża kursorem nad obrazek.

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Form settings
pl: Ustawienia formularza

en: - Select a field type -
pl: - Wybierz typ pola -

en: Form state
pl: Stan formularza

en: Maximum file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pl: Minimalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pl: Maksymalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: Required field
pl: Pole wymagane

en: Enable <em>Alt</em> field
pl: Pole ALT dostępne

en: Enable <em>Title</em> field
pl: Pole TITLE dostępne

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Slides
pl: Slajdy

en: Component name
pl: Nazwa komponentu

en: Hide label
pl: Ukryj etykietę

en: Link attributes
pl: Atrybuty odnośnika

en: Responsive image
pl: Responsywny obraz

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: Maximum dimensions
pl: Maksymalne wymiary

en: Checked
pl: Sprawdzone

en: <em>Alt</em> field required
pl: Wymagane pole <em>Alt</em>

en: <em>Title</em> field required
pl: Pole <em>Tytuł</em> wymagane

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Upload directory
pl: Katalog docelowy wysyłanych plików

en: Formatted text
pl: tekst sformatowany

en: Loading…
pl: Wczytuję...

en: Allow link text
pl: Zezwól na treść odnośnika

en: Could not extract the contents of the tar file. The error message is <em>@message</em>
pl: Nie udało się wyodrębnić zawartości pliku tar. Komunikat o błędzie: <em>@message</em>

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
pl: Katalog względny w stosunku do katalogu plików Drupala, w którym będą przechowywane wysłane obrazy.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
pl: Jeśli pozostanie puste wtedy rozmiar pliku będzie ograniczony do @size - maksymalnego rozmiaru wysyłanego pliku w ustawieniach PHP.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
pl: Obrazy o większych wymiarach zostaną przeskalowane do mniejszej rozdzielczości.

en: "On" label
pl: Etykieta dla stanu "włączone"

en: "Off" label
pl: Etykieta dla stanu "wyłączone"

en: Allowed types: @extensions.
pl: Dozwolone rozszerzenia: @extensions.

en: Making this field required is recommended.
pl: Zaleca się ustawienie tego pola jako wymagane.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
pl: Atrybut title jest używany jako dymek pojawiający się gdy kursor myszy zostanie ustawiony nad obrazkiem. Włączanie tego pola nie jest zalecane ponieważ powoduje problemy z niektórymi programami czytającymi zawartość ekranu.

en: Configuration archive
pl: Archiwum konfiguracji

en: @size limit.
pl: Limit @size.

en: Allowed providers
pl: Dozwoleni dostawcy

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
pl: Krótki opis, który jest wyświetlany jeśli obraz nie został załadowany. Jest używany przez czytniki ekranu i poprawia dostępność.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. Enabling this field is recommended.
pl: Krótki opis, który jest wyświetlany jeśli obraz nie został załadowany. Jest używany przez czytniki ekranu. Zaleca się włączenie tego pola.
