Castorcito (1.1.0-alpha19) - en to az translation catalogue (102 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Number
az: Rəqəm

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Required
az: Tələb olunur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: settings
az: parametrlər

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Icon
az: İconka

en: Add
az: Əlavə et

en: Display
az: Monitor

en: Text
az: Mətn

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Options
az: Seçimlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Up
az: Yuxarı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Plain text
az: Adi mətn

en: State
az: Dövlət

en: Directory
az: Kataloq

en: Loop
az: Döngə

en: Link text
az: Link mətni

en: Provider
az: Provayder

en: Option
az: Seçim

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Position
az: Vəzifə

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Duplicate
az: Dublikat

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Tabs
az: Tablar

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Select
az: Seçin

en: Copy
az: Köçür

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: Target
az: Hədəf

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
az: Redaktə formasında bu sahənin altındakı istifadəçiyə təqdim etmək üçün təlimatlar.<br />İcazə verilən HTML teqləri: @tegs

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Use default
az: Defolt istifadə edin

en: The specified file %name could not be uploaded.
az: Göstərilən %name faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Boolean
az: Məntiq

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Card
az: Kart

en: Min
az: Minimum

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
az: İstifadəçi siçanı şəklin üzərinə apardıqda başlıq alət ipucu kimi istifadə olunur.

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan minimum dəyər. Minimum olaraq boş buraxın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan maksimum dəyər. Maksimum boşluq buraxın.

en: Required field
az: Tələb olunan sahə

en: Enable <em>Alt</em> field
az: <em>Alt</em> sahəsini aktivləşdirin

en: Enable <em>Title</em> field
az: <em>Başlıq</em> sahəsini aktiv edin

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Weight for row @number
az: Sətir @number üçün çəki
