CDN (4.0.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Scheme
he: סכמה

en: Conditions
he: תנאים

en: Domain
he: דומיין

en: General
he: כללי

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: simple
he: פשוט

en: Mapping
he: מיפוי

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Uses
he: שימושים
