CDN (8.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Domain
lt: Domenas

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: simple
lt: paprasta

en: Web services
lt: Web paslaugos
