CDN (8.x-3.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Conditions
ro: Condiții

en: Details
ro: Detalii

en: Domain
ro: Domeniu

en: Other
ro: Altele

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fişiere permise

en: Mapping
ro: Mapare

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web

en: Drupal version
ro: Versiune Drupal

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Mapping type
ro: Tip de mapare
