CDN (8.x-3.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Details
fa: جزئیات

en: Domain
fa: دامنه

en: General
fa: عمومی

en: Other
fa: ساير

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: simple
fa: ساده

en: Mapping
fa: نگاشت

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Uses
fa: استفاده‌ها
