CDN (8.x-3.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Conditions
hi: शर्तें

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: General
hi: सामान्य

en: Other
hi: अन्य

en: Mapping
hi: मानचित्रण

en: About
hi: के बारे में

en: Web services
hi: वेब सेवाएं

en: Uses
hi: उपयोग
