CDN (8.x-3.4) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Domain
tr: Etki alanı

en: General
tr: Genel

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: simple
tr: basit

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Uses
tr: Kullanım

en: Mapping type
tr: Eşleme tipi
