CDN (8.x-3.5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Conditions
ar: الشروط

en: Domain
ar: النطاق

en: General
ar: عام

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Mapping
ar: إقران

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Uses
ar: الاستخدامات
