Corresponding Entity References (5.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Fields
ar: الحقول

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Synchronize
ar: تزامن

en: Entity type
ar: نوع الكيان
