Corresponding Entity References (8.x-4.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas
