Certificate (4.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Download
fa: دانلود

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: Manual
fa: دستی

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش بازبینی

en: Rules component
fa: جزء قوانین
