Certificate (4.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник
