Certificate (4.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Download
ro: Descarcă

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Authored on
ro: Scris pe

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: Certificates
ro: Certificate

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: Certificate
ro: Diploma

en: Revision user
ro: Utilizatorul revizuirii

en: Briefly describe the changes you have made.
ro: Descrieți pe scurt modificările pe care le-ați făcut.

en: The time that the current revision was created.
ro: Momentul în care revizia curentă a fost creată.

en: The user ID of the author of the current revision.
ro: ID-ul de utilizator al autorului reviziei curente.

en: Revision create time
ro: Ora revizuirii

en: Default revision
ro: Revizuire implicită

en: Administer certificates
ro: Administreaza certificate
