Certificate (4.0.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں
