Community Forge - Hamlets (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (111 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Status
gl: Estado

en: Administer
gl: Administrar

en: Register
gl: Rexistrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Payer
gl: Pagador

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: View
gl: Ver

en: Modules
gl: Módulos

en: Event
gl: Evento

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: term
gl: termo

en: Printer-friendly version
gl: Versión para impresión

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Last post
gl: Última entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Last access
gl: Último acceso

en: Gallery
gl: Galería

en: State
gl: Estado

en: Send
gl: Enviar

en: Serial
gl: Número de serie

en: Company
gl: Compañía

en: Members
gl: Membros

en: Events
gl: Eventos

en: Forum
gl: Foro

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Recent comments
gl: Comentarios recentes

en: Profile
gl: Perfil

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Logout
gl: Saír

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Topics
gl: Temas

en: plus
gl: máis

en: Posts
gl: Entradas

en: Map
gl: Mapa

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Balance
gl: Saldo

en: Documents
gl: Documentos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Hide
gl: Agochar

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Account
gl: Conta

en: Web page
gl: Páxina web

en: Message body
gl: Corpo da mesaxe

en: Broadcast
gl: Difundir

en: Message subject
gl: Asunto da mensaxe

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Currency name
gl: Nome da divisa

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
gl: <h2>Grazas por aceptar as cookies</h2><p>Vostede pode agora ocultar esta mensaxe ou informarse máis sobre as cookies.</p>

en: Private files directory
gl: Directorio de ficheiros privados

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén
