Community Forge - Hamlets (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (141 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Register
lt: Registruotis

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Payer
lt: Mokėtojas

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Printer-friendly version
lt: Spausdinimo versija

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Last access
lt: Naudojosi

en: State
lt: Etapas

en: Send
lt: Siųsti

en: Serial
lt: Serija

en: Company
lt: Įmonė

en: Members
lt: Nariai

en: Events
lt: Įvykiai

en: Upcoming events
lt: Artėjantys įvykiai

en: Forum
lt: Forumas

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Last
lt: Paskutinis

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Profile
lt: Profilis

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Messages
lt: Žinutės

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Topics
lt: Temos

en: First
lt: Pirmas

en: Posts
lt: Įrašai

en: author
lt: autorius

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Hours
lt: Valandos

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Balance
lt: Balansas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Credit
lt: Kreditas

en: Minutes
lt: Minutės

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Last changed
lt: Paskutini kartą keista

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lt: Jūsų įvestas patikros kodo CAPTCHA atsakymas buvo neteisingas.

en: Hide
lt: Slėpti

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Account
lt: Paskyra

en: Message body
lt: Žinutės tekstas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Broadcast
lt: Skleisti

en: Message subject
lt: Žinutės tema

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Admin
lt: Adminas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: CSV Export
lt: CSV Eksportavimas

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Manage content
lt: Valdyti turinį

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: First Bottom
lt: Apačia pirma

en: Second Bottom
lt: Apačia  antra

en: Links related to the user account.
lt: Nuorodos susijusios su nario paskyra.

en: Use this for linking to the main site sections.
lt: Naudokite pagrindinėms svetainės skiltims.

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi
