Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta30) - en to he translation catalogue (121 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Administer
he: ניהול

en: Register
he: הרשמה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Payer
he: המשלם

en: Transactions
he: פעולות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: more
he: עוד

en: Comments
he: תגובות

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Help
he: עזרה

en: type
he: סוג

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: term
he: סיווג

en: Printer-friendly version
he: גירסה להדפסה

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Roles
he: תפקידים

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Filter
he: סינון

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Gallery
he: גלריה

en: Normal
he: נורמלי

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Send
he: שלח

en: Serial
he: מספר סידורי

en: Desc
he: יורד

en: Members
he: חברים

en: Directory
he: סיפרייה

en: Events
he: אירועים

en: Other
he: אחר

en: Basic
he: בסיסי

en: Role
he: תפקיד

en: First name
he: שם פרטי

en: description
he: תיאור

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Logout
he: יציאה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Messages
he: מסרים

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: body
he: גוף

en: Hours
he: שעות

en: Units
he: יחידות

en: People
he: משתמשים

en: Blocked
he: חסום

en: Street address
he: כתובת

en: Documents
he: מסמכים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Minutes
he: דקות

en: Last changed
he: אפשרויות תוכן

en: Privacy
he: פרטיות

en: News
he: חדשות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Apply
he: החל

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: Switch user
he: החלפת משתמש

en: Offset
he: היסט

en: Account
he: חשבון

en: Joined
he: הצטרף

en: Member
he: חבר

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Broadcast
he: שידור

en: Admin
he: מנהל

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Created on
he: נוצר ב

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Offers
he: היצע

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Compact
he: קומפקטי

en: Payee
he: חשבון מזוכה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Personal
he: אישי

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Manage content
he: ניהול תוכן

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Main page content
he: תוכן

en: Wants
he: ביקוש

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
he: ניהול חשבונות משתמשים, תפקידים והרשאות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Latest news
he: חדשות אחרונות

en: Worth
he: שווי

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Default medium date
he: ברירת המחדל לתאריך בינוני

en: Name or email contains
he: השם או כתובת המייל מכילים

en: There are no photos
he: אין תמונות
