Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta33) - en to mg translation catalogue (22 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Administer
mg: Mitantana

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: type
mg: karazana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Recent comments
mg: Heviteny farany

en: People
mg: Olona

en: No comments available.
mg: Tsy misy heviteny.

en: Account
mg: Kaonty
