Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta33) - en to sk translation catalogue (122 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Administer
sk: Spravovať

en: Register
sk: Registrovať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Payer
sk: Platca

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: more
sk: viac

en: Comments
sk: Komentáre

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Help
sk: Pomoc

en: password
sk: heslo

en: type
sk: typ

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: term
sk: termín

en: Printer-friendly version
sk: Verzia pre tlač

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Footer
sk: Päta

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Gallery
sk: Galéria

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Send
sk: Odoslať

en: Serial
sk: Sériový

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Directory
sk: Adresár

en: Events
sk: Udalosti

en: Other
sk: Ostatné

en: Basic
sk: Základné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: First name
sk: Meno

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Profile
sk: Profil

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: body
sk: telo

en: Hours
sk: Hodiny

en: Units
sk: Jednotky

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Balance
sk: Zostatok

en: Street address
sk: Ulica

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Credit
sk: Kredit

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Minutes
sk: Minúty

en: Privacy
sk: Súkromie

en: News
sk: Novinky

en: Tabs
sk: Záložky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: Switch user
sk: Prepnúť používateľa

en: Family name
sk: Priezvisko

en: Offset
sk: Ofset

en: Account
sk: Účet

en: Joined
sk: Členom od

en: Web page
sk: Web stránka

en: Member
sk: Člen

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Message body
sk: Telo správy

en: quantity
sk: množstvo

en: Message subject
sk: Predmet správy

en: Admin
sk: Administrátor

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Currency name
sk: Názov meny

en: Use the plural
sk: Použite množné číslo

en: With
sk: S

en: Payee
sk: Príjemca

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: The path '%path' has to start with a slash.
sk: Cesta '%path' musí začínať lomítkom.

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú
