Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta34) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Help
ta: உதவி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Profile
ta: விபரக்கோவை

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
