Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta36) - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Status
ast: Estáu

en: Administer
ast: Alministrar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Log
ast: Rexistru

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Help
ast: Aida

en: type
ast: triba

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Input format
ast: Formatu d'entrada

en: Filter
ast: Filtru

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Send
ast: Unviar

en: Other
ast: Otru

en: Basic
ast: Básicu

en: Role
ast: Rol

en: Recent comments
ast: Comentarios recientes

en: Profile
ast: Perfil

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: People
ast: Xente

en: Blocked
ast: Torgáu
