Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta37) - en to dz translation catalogue (36 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Printer-friendly version
dz: དཔར་འཕྲུལ་དང་མཐུན་པའི་ཐོན་རིམ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Input format
dz: ཨིད་པུཊི་རྩ་སྒྲིག།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Recent comments
dz: ད་ལྟོའི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: No comments available.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་ཐོབ་མ་ཚུགསཔ།
