Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta37) - en to et translation catalogue (115 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Register
et: Registreeru

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Payer
et: Maksja

en: Transactions
et: Tehingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Log
et: Logi

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Help
et: Abi

en: password
et: parool

en: Galleries
et: Galeriid

en: #
et: nr

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: term
et: termin

en: Printer-friendly version
et: Prindi

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Footer
et: Jalus

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Filter
et: Filtreeri

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Gallery
et: Galerii

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Directory
et: Kataloog

en: Other
et: Muu

en: Basic
et: Lihtne

en: Role
et: Roll

en: First name
et: Eesnimi

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Profile
et: Profiil

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Messages
et: Sõnumid

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Units
et: Ühikud

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Balance
et: Bilanss

en: Street address
et: Tänav

en: Credit
et: Kreedit

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Last changed
et: Viimati muudetud

en: Privacy
et: Privaatsus

en: News
et: Uudised

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Offline
et: Võrgust väljas

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Switch user
et: Vaheta kasutajat

en: Offset
et: Nihe

en: Account
et: Konto

en: Joined
et: Liitus

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Admin
et: Administraator

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Offers
et: Pakkumised

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Terminology
et: Terminoloogia

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Latest news
et: Viimased uudised

en: Private files directory
et: Privaatsete failide kataloog

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

en: Recent comments.
et: Viimased kommentaarid.

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab
