Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta38) - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Comments
fy: Reaksjes

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Save
fy: Bewarje

en: User
fy: Brûker

en: Comment
fy: Reaksje

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: News
fy: Nijs

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
