Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Printer-friendly version
dz: དཔར་འཕྲུལ་དང་མཐུན་པའི་ཐོན་རིམ་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།
