Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Content
km: មាតិកា

en: Item
km: ធាតុ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Printer-friendly version
km: កំណែ​ទ្រង់ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​បោះពុម្ព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Never
km: កុំ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Logout
km: ចេញ

en: People
km: មនុស្ស

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Account
km: គណនី

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
