Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (37 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Real name
my: နာမည်အရင်း

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Other
my: အခြား

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: People
my: လူများ

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်
