Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
