Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Sunday
ta: ஞாயிற்றுக்கிழமை

en: Monday
ta: திங்கட்கிழமை

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்க்கிழமை

en: Wednesday
ta: புதன்கிழமை

en: Thursday
ta: வியாழக்கிழமை

en: Friday
ta: வெள்ளிக்கிழமை

en: Saturday
ta: சனிக்கிழமை

en: User
ta: பயனாளர்

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
