Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta40) - en to be translation catalogue (75 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Administer
be: Адміністраваць

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Comments
be: Каментары

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: password
be: пароль

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Printer-friendly version
be: Друкаваная версія

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Input format
be: Фармат уводу

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Send
be: Адаслаць

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: Recent comments
be: Апошнія каментары

en: Profile
be: Профіль

en: Logout
be: Выйсці

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Map
be: Мапа

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Last changed
be: Апошняя змена

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: No comments available.
be: Каментары адсутнічаюць.

en: Account
be: Акаўнт

en: Joined
be: Далучыўся

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Compact
be: Кампактны

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
