Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta40) - en to bo translation catalogue (79 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Printer-friendly version
bo: པར་འདེབས་བདེ་བའི་པར་གཞི

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Input format
bo: ནང་འཇུག་གི་རྣམ་བཞག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Recent comments
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་དཔྱད་གཏམ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Private files directory
bo: སྒེར་གྱི་ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད
