Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta40) - en to is translation catalogue (52 entries)

en: Home
is: Heim

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Administer
is: Fyrisiting

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Date
is: Dagfesting

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: Category
is: Bólkur

en: Name
is: Navn

en: edit
is: broyt

en: Import
is: Flyt inn

en: Save
is: Goym

en: Help
is: Hjálp

en: Mail
is: Teldupostur

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Printer-friendly version
is: Prentvinarlig útgáva

en: All
is: Øll

en: Active
is: Virkin

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Footer
is: Síðufótur

en: Roles
is: Leiklutir

en: Comment
is: Viðmerking

en: Input format
is: Inntakssnið

en: Filter
is: Filtur

en: Location
is: Pláss

en: Last access
is: Seinasta atgongd

en: Other
is: Annað

en: Role
is: Leiklutur

en: Recent comments
is: Nýggjar viðmerkingar

en: Profile
is: Vangamynd

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Blocked
is: Sperrað

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: No comments available.
is: Ongar viðmerkingar tøkar.

en: Account
is: Kontusetingar

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
