Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta40) - en to kk translation catalogue (55 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Register
kk: Тіркеу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Payer
kk: Төлеуші

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Printer-friendly version
kk: Баспаға арналған нұсқасы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Input format
kk: Еңгізу пішімі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Profile
kk: Профиль

en: Messages
kk: Хаттар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: Account
kk: Есеп

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Add photo
kk: Бейнесуретті
