Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta40) - en to lo translation catalogue (15 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Recent comments
lo: ຄໍາເຫັນຜ່ານມາ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: People
lo: ຄົນ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
