Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta40) - en to mk translation catalogue (20 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Administer
mk: Администрација

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Help
mk: Помош

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: Recent comments
mk: Скорешни коментари

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: Add @type
mk: Додај @type

en: - All -
mk: - Сите -
