Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta41) - en to ht translation catalogue (42 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Tools
ht: Outi

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Lists (Views)
ht: Lis (Afichaj)

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic HTML
ht: HTML bazik
